New

Read More >

TechGadget

Latest Tech Gadget
Dernek Yetkilisi Kadir Sarı “Bursa Giresun Doğankentliler Derneği olarak yeni yönetim oluşturduk. Bursa gibi Giresunlunun özellikle de bizi ilgilendiren kısmı Doğankentlilerin çok olduğu bir ilde aktif olmak ses getirmek bizde varız demek adına siyasi kurum ve yerel yönetimlerin dikkatini çekmek istiyoruz.Bu nedenle gece tertip ediyoruz.Amacımız Doğankent’i ve Doğankentli’yi her platformda temsil etmek.Birlik beraberlik ve destek olmak” dedi.
Birlik ve beraberliği sağlam temellere oturtmak, kültürel ve beşerî ilişkileri geliştirmek amacıyla yapılacak olan “DİRİLİŞ DOĞANKENT” gecesi hazırlıklarını sürdüren dernek yöneticileri Bursa ve Çevre illerde yaşayan Doğankentli’leri düzenlenecek bu gecede birlikte olmaya cağırdılar.
13 Ocak 2018 Cumartesi Akşam 18:00’de Bursa Osmangazi İlçesi Emek Adnan Menderes Mahallesinde bulunan yine Doğankent’li Rahmetli Yakup Aktaş’ın adını taşıyan Kültür Merkezinde gerçekleşecek “Diriliş Doğankent” gecesine Doğankent’in önde gelen sanatçıları da katılacak.
Ücretsiz olan geceye tüm hemşehrilerini davet eden Bursa Giresun Doğankent, Çevre Köyleri derneği yöneticileri, geceye tüm hemşehrilerin katılması rica ettiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir