Responsive Ad Slot

ADS

Son Eklenenler

latest

Gemlik’de Bir Giresun Eseri Yükseliyor

18 Aralık 2018 Salı

/ by Bursa Giresun
Gemlik’de Bir Giresun Eseri Yükseliyor
Ekim Ayı içerisinde Gemlik Belediye Meclisinin almış olduğu karar ile arsa tahsisi yapılan Gemlik Giresunlular Kültür Evi Projesi için Gemlik Giresunlular Derneği hızlı bir başlangıç yaptı.
Gemlik Giresunlular Kültür ve Yardımlaşma Derneği tarafından Hamidiye Mahallesi Çınar İlkokulu yanında yapımına başlanan Giresun Kültür Evi için çalışmalarını sürdüren dernek yönetim kurulu başkanı Halil Ataş özellikle Gemlik ve Bursa’da yaşayan Giresunlu hemşerilerinden bu projeye destek istedi.
Giresun Kültür Evi’nin kendileri için çok önemli olduğunu belirten Gemlik Giresunlular Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Halil Ataş, bu çalışma bittiğinde gelecek nesillere miras bırakabilecek Giresun kültürünün Gemlik’te yaşatılacağını ifade etti.
HAYIRSEVERLERİN DESTEĞİNİ BEKLİYORUZ
Gemlik Belediyesi tarafından kendilerine tahsis edilen arsa’ya Giresun mimarisine uygun inşaa edilen binanın 2. katının betonunu attıklarını belirten Ataş; “ Yorucu bir çalışma bizleri bekliyor. Allah izin verirse hemşerilerimiz, bize güvenen dostlarımızın maddi ve manevi desteği ile inşaatımızı biran önce tamamlamayı planlıyoruz. Kültürümüzün gelecek nesillere ulaştırılması için  projemizi önemsiyor, tüm hayırsever hemşerilerimizin bu projeye destek bekliyoruz” dedi.

http://giresunhavadis.net/gemlikde-bir-giresun-eseri-yukseliyor-h11263.html

Hiç yorum yok

Yorum Gönderme

Okunası Yazılar
© all rights reserved
made with by templateszoo