hakkımızda

hakkımızda
Giresun'dan Bursa'ya uzana köprü, gurbetten sılaya çekilen özlem. Karadeniz'in incisi Giresun'dan Yeşilin kenti Bursa'ya. ...

Sitede Ara

Sayfa Görüntüleme

Popüler Haberler

Haberler E-Postana Gelsin

Arşiv

Bursa Depo – Su Depolama Sistemleri | www.bursadepo.com

Share it:

BİZ KİMİZ?

Kalite Politikamız

Türkiye standartlarında üretilen en başarılı, en az riske sahip ve sıfır kaynak politikamızla modüler su deposu anlamında en iyiler listesinde olmaktan gurur duyuyoruz.
Her geçen gün en az riske sahip, en sağlıklı üretilmeyeni üreterek müşterilerimize istenilenden fazlasını verebilmek için uzman kadromuzla var gücümüzle çalışmaktayız.
Duvara sıfır (içten montajlı) prizmatik modüler su deposu, silindirik depolar, farklı ebatlardaki modül seçeneklerimizle ve yer altı su deposu gibi ürünlerimizle Türkiye de tek olmanın mutluluğunu yaşamaktayız.
Misyonumuz
Teknik çalışma ve düşüncelerimiz doğrultusunda yaşam için temiz, sağlıklı ve güvenli su tüketmemiz doğrultusunda yoğunlaştığımız konuları faaliyete geçirerek, tedarikçilerimizle ve uzman kadromuzla bu doğrultuda hizmet sunmaktayız.
Vizyonumuz
Güvenilir, sıfır sorun politikası, sağlıklı, sektöründe yenilikçi hizmet verebilmek.

Deneyimli, dinamik kadrosuyla, kalitesinden ödün vermeyen,  müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı görev bilir ve gerçek kaliteye, uygun fiyatlı ürünlere ve doğru hizmete ulaşmanızı hedefler.

  • Bağlarbaşı Mh.4.Uğur Sk. No:21/1 Osmangazi / BURSA
  • 0533 502 60 81
  • bursamodulerdepo@gmail.com
Share it:

Bursa Depo

Firma

Post A Comment:

0 comments: